PRIDRUŽI SE NAM IN SOUSTVARJAJ PRIHODNOST!

Preveri naša odprta delovna mesta.
Več

PRIDRUŽI SE NAM!

DFG CONSULTING, d.o.o. je raziskovalno usmerjeno podjetje, ki deluje na področju geoinformatike od leta 1996. Razvijamo visoko napredno programsko opremo za obdelavo in vizualizacijo velikih količin prostorskih podatkov.

Naši naročniki so npr. Geodetska uprava RS, DARS d.d., Telekom Slovenije d.d. ter večina slovenskih občin. V tujini smo prisotni predvsem na nemškem trgu, naši naročniki so npr. Stromnetz Hamburg GmbH, Stuttgart Netze GmbH
in Stadtwerke Augsburg.

Naš srednjeročni cilj je prodreti na druge tuje trge, ne le s storitvami temveč tudi z izdelkom (SAAS), ki je v celoti plod domačega razvoja.

SNH-Logotelekomslovenije

ODPRTA DELOVNA MESTA

Si pripravljen/-a prevzeti vodilno vlogo pri razvoju in implementaciji naprednih desktop aplikacij ter soustvarjati inovativne rešitve za naše stranke? Pridruži se nam in soustvarjaj vrhunsko programsko opremo kot ključni član ekipe!
OPIS DELOVNEGA MESTA:
  • Razvoj desktop aplikacij in algoritmov
  • Podajanje smernic za arhitekturo in načrtovanje programske opreme
  • Svetovanje in mentorstvo ostalim članom ekipe
  • Skrb za kvaliteto programske kode
  • Tesno sodelovanje s preostalo ekipo in drugimi oddelki v podjetju
  • Stalno izobraževanje za doseganje nadaljnje osebne in ekipne strokovne rasti

PRIČAKUJEMO:
  • Napredno znanje C++, poznavanje zadnjega standarda
  • Vsaj 5 let izkušenj s področja dela
  • Izkušnje z Microsoft Visual Studio-m
  • Izkušnje s prevajanjem velikih C++ aplikacij
  • Zaželjeno poznavanje Python, Shell, Gita
  • Poznavanje agilnih metodologij razvoja produktov
  • Aktivno znanje angleškega jezika
  • Predanost nadaljnjemu učenju in izboljšavam, visoka stopnja motivacije
  • Timski igralec

NUDIMO:
  • Dober Work / Life balance, fleksibilen delovni čas
  • Možnost hibridnega načina dela (delno na lokaciji podjetja, delno od doma)
  • Konkurečno plačilo, prilagojeno glede na izkušnje in uspešnost posameznika, z možnostjo napredovanja
  • Izobraževanje na strokovnih delavnicah in mednarodnih konferencah
  • Redno zaposlitev, poskusna doba 6 mesecev
  • Letne nagrade glede na uspešnost podjetja
  • Mirno, sproščeno in stimulativno delovno okolje v teamu
  • Zaposlenim nudimo sprostitvene aktivnosti, Team buildinge
  • Zagotovljeno parkirno mesto

CV in prijavo pošljite na vid.balek@dfgcon.si
Si pripravljen/-a izkoristiti priložnost in postati del naše strokovne ekipe kot Junior C++ razvijalec/-ka? Pridruži se nam in pridobi neprecenljive izkušnje ter priložnost za osebno in strokovno rast.
  • Razvoj novih funkcionalnosti aplikacij in razhroščevanje
  • Kodiranje in dokumentiranje kvalitetne programske kode
  • Tesno sodelovanie s preostalo ekipo
  • Dodato izobraževanje za doseganje nadaljnje strokovne rasti

  • Osnovno poznavanje C++ jezika
  • Zaželjene so izkušnje s področja dela
  • Zaželjeno poznavanje Microsoft Visual Studia, Python, Shell, Gita

NUDIMO:
  • Mentorstvo (mentorja, ki skrbi za vaš razvoj)
  • Konkurečno placilo, prilagojeno glede na izkušnje in uspešnost posameznika, z možnostjo napredovanja

Kontaktirajte nas

    crossmenuchevron-upchevron-down